fbpx

Polícia v B.Bystrici chystá rozsiahle bezpečnostné opatrenia pre futbalový zápas

Banská Bystrica 11. mája (TASR) – V Banskej Bystrici sa v sobotu 13. mája uskutoční viacero kultúrno-športových podujatí, ktoré prinesú dopravné obmedzenia.

Reklama

Ide predovšetkým o futbalový zápas medzi MFK Dukla a ŠK Slovan Bratislava na Štiavničkách a parkovanie v blízkosti futbalového štadióna, športovej haly či mestskej plavárne, kde bude takmer nemožné zaparkovať. Informovala o tom vo štvrtok na sociálnej sieti banskobystrická krajská polícia, ktorá odporúča využiť prostriedky hromadnej dopravy.

„Polícia pripravuje rozsiahle bezpečnostné opatrenia, pričom budeme dohliadať v čase konania futbalového zápasu na verejný poriadok, prípadné výtržnosti či divácke násilie v okolí štadióna ako aj v meste Banská Bystrica. V prípade, že dôjde k prejavom, naplňujúcim znaky niektorého trestného činu či priestupku, polícia bude konať v zmysle zákona. Žiadne protispoločenské správanie či narušenia podujatí nebudeme tolerovať,“ zdôrazňujú policajti. 

Návštevníkov kultúrno-športových podujatí vyzývajú, aby rešpektovali a riadili sa na mieste pokynmi usporiadateľov a polície..

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie