fbpx

Posun v prípade vraždy v Rohožníku: Obvinenú policajti prepustili, má byť v rukách psychiatrov

Reklama
Snímka z miesta tragédie v Rohožníku. (Zdroj: REPROFOTO FACEBOOK/Juraj Hajdin TV JOJ)

Polícia sobotňajší incident v Rohožníku vyšetruje ako obzvlášť závažný zločin vraždy a úmyselný prečin ublíženia na zdraví.

Obvinenú ženu policajti prepustili zo zadržania. V súčasnosti má byť na psychiatrii. Podľa informácií portálu tvnoviny.sk, žena už dlhšiu dobu užívala lieky.

„Obvinená osoba bola prepustená zo zadržania a bola umiestnená v psychiatrickom zariadení. Vo veci sú vykonávané úkony prípravného konania, ďalšie informácie nie je možné vzhľadom na štádium konania poskytnúť,“ uviedla prokurátorka a hovorkyňa Krajskej prokuratúry Bratislava Gabriela Kováčová.

Nemal šancu prežiť

Manželku zavraždeného a matku dvoch detí obvinili z vraždy v pondelok. Iba 47-ročný Milan nemal šancu prežiť. Mal bodné a rezné rany po celom tele, no najmä v oblasti brucha a hlavy.

Obvinená žena mala viacero tržných rán. Previezli ju na ošetrenie do nemocnice. Prepustiť ju mali už v nedeľu (28. 4.) a odchádzala v sprievode polície.

Počas vyšetrovania priberajú v takýchto prípadoch vyšetrovatelia do prípadu znalcov z oblasti psychiatrie či psychológie, aj tu sa dá teda predpokladať, že budú žiadať vypracovať znalecký posudok od odborníkov.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie