fbpx

Romana Tabák o neúspechu v eurovoľbách: Komentár o smrti manžela europoslankyne

Reklama
Na snímke Romana Tabák. Zdroj: TASR - Jaroslav Novák

Po neúspešných voľbách do Európskeho parlamentu sa Romana Tabák, bývalá tenistka a poslankyňa za SNS, vyjadrila na sociálnej sieti. Slovenská národná strana získala len 1,9 % hlasov, čo je hlboko pod hranicou zvoliteľnosti. Všimol si portál Startitup.

Tabák zareagovala na svoj a stranícky neúspech na Instagrame. Uverejnila fotku z parlamentu, kde sedí blízko Jany Žitňanskej, političky, ktorá kandidovala za stranu Demokrati. Tá, podobne ako SaS, nedosiahla potrebných 5 %, pričom Demokratom chýbalo len niečo cez 4 000 hlasov a SaS približne 1 100 hlasov.

K fotke Tabák napísala: „A zapamätajte si, nie všetko, čo si prajete a po čom túžite, je pre vás dobré. Pred rokmi: Manžela europoslankyne zrazilo v Bruseli na priechode pre chodcov auto a zomrel. Dostať sa do Europarlamentu nie je len výhra. Všetko má svoje plusy aj mínusy.“ Pripomenula tragédiu spred šiestich rokov, keď manžela Jany Žitňanskej, novinára Roberta Žitňanského, zrazilo v Bruseli auto. Táto udalosť vyvolala kontroverziu, pretože Robert Žitňanský zomrel vo veku 40 rokov 12. apríla 2018.

Reakcia Tabák na neúspech vo voľbách bola preto vnímaná ako necitlivá a nemiestna.

Vyjadrenie Romany Tabák k neoficiálnemu výsledku volieb do europarlamentu. Zdroj: Instagram/Romana Tabak
Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie