fbpx

Senior pri zúrivej hádke odrezal bratovi hlavu a vyhodil ju z balkóna na ulicu

Reklama
Fotografie z miesta incidentu. Zdroj: X/PalermoToday, FrancoScarsell2

Hrôzostrašne skončila v stredu večer zúrivá hádka dvoch postarších bratov v južnom Taliansku. Mladší Benito veľkým kuchynským nožom ubodal staršieho Annibala a odrezal mu hlavu, ktorú potom vyhodil z balkóna na ulici.

Desivá scéna medzi bratmi, z ktorých mladšiemu tiahne na šesťdesiat a starší mal 70 rokov, sa odohrala v obci Pannarano asi 40 kilometrov východne od Neapola.

Prečo sa bratia pohádali, zatiaľ nie je jasné. Podľa prvých výsledkov vyšetrovania žili bratia v spoločnej domácnosti posledných pár rokov, keď sa ovdovelý dôchodca Annibal prisťahoval do rodného kraja z Ríma.

Spor prepukol okolo 22. hodiny. Keď Benito svoje hrozné dielo dokonal, požiadal suseda, aby zavolali políciu, informoval denník Corriere della Sera.

Po príchode karabinierov sa páchateľ v dome zabarikádoval a otvoril im až po chvíli vyjednávania. Vyšetrovateľom sa naskytol hrôzostrašný pohľad na mŕtve telo staršieho súrodenca posiate bodnými ranami a bez hlavy.


Spolužitie bratov bolo už dlhšiu dobu komplikované, často sa vraj hádali. Hluk počas stredajšieho konfliktu susedov preto nijako zvlášť neznepokojoval. Chvíle hrôzy nastali až potom, čo zbadali na ulici odrezanú ľudskú hlavu.

Páchateľa desivej vraždy polícia zatkla a celú noc ho vypočúvala. Sudca naňho uvalil vyšetrovaciu väzbu.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie