fbpx

Skupina Modus má novú SPEVÁČKU. Je ňou táto slovenská moderátorka

Reklama
Na snímke kapela Modus. Zdroj: FACEBOOK/Modus

Hudobná skupina Modus patrí k najlegendárnejším slovenským kapelám. V roku 1967 ju založil Jano Baláž a za roky pôsobenia sa v nej vystriedali také hviezdne mená ako Miro Žbirka, Janko Lehotský, Eva Kostolányiová či Marika Gombitová. Aktuálne má Modus opäť novú speváčku. Je ňou známa slovenská moderátorka, Martina Comisso.

Modus je aktívny od roku 1967 a hoci od jeho vzniku uplynulo už neuveriteľných 57 rokov, legendárna bratislavská kapela koncertuje dodnes. Jej zoskupenie sa však rokmi výrazne menilo. Pôvodne v nej hrali Tomáš Berka, Ján Baláž, J. Kratochvíla, Peter Krutek, Tomáš „Bery“ Psota, Ľubo Stankovský, Gabriel Wertlen a Miro Žbirka.

Z týchto členov v nej však aktuálne hrá už iba Jano Baláž. No a postupne si k sebe pribral nových, mladších kolegov. Juraj Zaujec hrá na gitare, Pavol Bartovic na klávesách… A aktuálne sa Modus pochválil aj novými ženskými posilami v tíme. Na bicích hrá len 17-ročná víťazka šou Česko Slovensko má talent Nikoleta Šurinová.

No a zmena je aj na poste speváka – na koncertoch sa fanúšikom so svojím spevom predstavuje známa moderátorka Martina Comisso, ktorú Slováci mohli v minulosti počúvať z éteru rádií ako Jemné, Viva, Okey či RTI. Aktuálne pôsobí ako moderátorka relácií Téma a Ľudia sú aj politici v televízii Spark. No a okrem toho, ako spieva s legendárnou kapelou Modus.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie