fbpx

Šokujúce VYHRÁŽKY na úrade práce: Muž hrozil vystrieľaním celej inštitúcie

Reklama
Ilustračné foto. Zdroj: Unsplash/Max Kleinen, freestocks

Štyridsaťštyriročný muž bez domova a bez práce čelí obvineniu z trestného činu nebezpečného vyhrážania po tom, ako v pondelok telefonicky vyhrážal zamestnankyni úradu práce. Dôvodom bola jeho frustrácia z vyradenia z evidencie uchádzačov o zamestnanie. Tento incident sa stal v Zlíne a muž, ktorý je recidivista s piatimi záznamami v registri trestov, je momentálne v podmienke, informuje idnes.cz. 

Priebeh incidentu

Muž najprv v pondelok ráno prišiel na úrad na jednanie, kde sa správal slušne. Avšak popoludní, zjavne posilnený alkoholom, zavolal tej istej zamestnankyni, s ktorou mal ráno jednanie, a začal ju vulgárne urážať. „Keď mu povedala, že si nepraje, aby s ňou hovoril takýmto tónom, a zavesila telefón, po pár minútach zavolal znova. Tentokrát už vyhrážal vystreľovaním celej inštitúcie. Žena podala na muža trestné oznámenie,“ opísala hovorkyňa tamojšej krajskej polície Monika Kozumplíková.

Zadržanie a obvinenie

Policajti následne muža zadržali v mieste bydliska jeho rodinných príslušníkov. Nadýchal 1,68 promile, preto ho previezli do protialkoholickej záchytnej stanice v Kroměříži na vytriezvenie. Včera dopoludnia recidivistu obvinili. K tomu, čo mu je kladené za vinu, sa priznal. O jeho treste rozhodne súd.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie