fbpx

Toto asi nečakal. Krokodíl požierajúci domácich miláčikov sám skončil ako hlavný chod

Reklama
Zdroj: Pixabay

Krokodíl morský, ktorý útočil na obyvateľov odľahlej obce Bulla na severe Austrálie a požieral ich domácich miláčikov, sa nakoniec stal hlavným chodom hostiny miestnych obyvateľov. TASR informuje na základe správy agentúry AFP zverejnenej vo štvrtok.

Plaz dlhý 3,6 metra „prenasledoval deti a dospelých ukrytý vo vode a vrhal sa na nich,“ uvádza vyhlásenie polície austrálskeho Severného teritória. Do oblasti sa dostal počas záplav, ktoré oblasť zasiahli tento rok. „Krokodíl údajne zožral aj niekoľko psov patriacich miestnym obyvateľom,“ dodáva hlásenie.

Polícia po dohode so starešinami a vlastníkmi pôdy krokodíla v utorok zastrelila.

„Obyvatelia zorganizovali hostinu a krokodíla pripravili tradičným spôsobom,“ uviedla polícia. Seržant Andrew McBride pre austrálsku televíziu ABC uviedol, že poslúžil ako hlavná ingrediencia niekoľkých jedál.

„Myslím, že uvarili polievku z krokodílieho chvosta, skončil aj na grile a pár kúskov bolo zabalených do banánových listov a upečených v zemi. Bola to celkom veľká tradičná hostina,“ uvádza McBride.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie