fbpx

Tragédia v rodine moderátora a známej speváčky: O život prišiel 16-ročný chlapec

Reklama
Patrik bol synovcom Michala, manžela známej slovenskej speváčky Simi Magušinovej, a syn jeho najstaršej sestry. Zdroj: FB/Sima Magušinová

Smutná správa zasiahla rodinu speváčky Simi Magušinovej a jej manžela, novinára Michala Magušina, ktorý v minulosti moderoval jojkársku politickú reláciu Na hrane. Prežívajú veľký smútok nad smrťou jej blízkeho. Patrik zomrel vo veku len 16 rokov po tom, čo po ňom polícia vyhlásila pátranie. Píše portál zilina.zoznam.sk.

Len 16-ročný Patrik pred pár dňami náhle zmizol. Naposledy ho videli v mieste trvalého bydliska a odvtedy o ňom rodina nemala žiadne informácie.

„Dňa 2. júna v čase okolo 16.55 h prostredníctvom mobilného telefónu kontaktoval rodinných príslušníkov, ale od tej doby nepodal o sebe žiadne informácie a miesto jeho pobytu a pohybu nie je známe,” povedala krajská policajná hovorkyňa v Žiline Gabriela Kremeňová.

Tragický koniec

Hoci Patrika napokon našli, bolo pre neho už neskoro. Čo sa mladému chlapcovi stalo osudným, nie je jasné. Rodina v utorok 4. júna oznámila tú najhoršiu správu.

„S hlbokým zármutkom oznamujeme, že náš milovaný syn, brat, vnuk, pravnuk, synovec, kamarát Patrik nás navždy opustil dňa 2. júna 2024 vo veku 16 rokov,“ napísali v smútočnom oznámení.

Patrik bol synovcom Michala, manžela známej slovenskej speváčky Simi Magušinovej, a syn jeho najstaršej sestry.

Úprimnú sústrasť rodine vyjadril aj Štefan Skrúcaný: “To je veľmi smutná správa. A vzhľadom k Patrikovmu veku, priam tragická. Dovoľte, prosím, vysloviť mi/nám úprimnú sústrasť vám a celej rodine.”

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie