fbpx

V Kapskom Meste zastrelili štyroch ľudí zrejme bulharského pôvodu

Reklama
Štyria muži 26. apríla 2002 predpoludním prepadli zlatníctvo vo Ve¾kom Mederi. Majite¾, pod¾a predbežných informácií bývalý policajt, si podnik aktívne bránil a jedného z páchate¾ov zastrelil. Foto: TASR - Ivan Majerský

Štyroch ľudí zastrelili vo štvrtok ráno v luxusnej štvrti Constantia v juhoafrickom Kapskom Meste. Oznámila to miestna polícia s tým, že pravdepodobne ide o osoby „bulharského pôvodu“.

Polícia totožnosť obetí nezverejnila. Podľa nemenovaných zdrojov z prostredia súdu a vlády bol medzi nimi aj známy predstaviteľ organizovaného zločinu Krasimir Kamenov.

Polícia v bohatej štvrti juhoafrického prístavného mesta objavila telá dvoch žien a dvoch mužov vo veku 40 až 50 rokov so strelnými zraneniami. Motív tohto činu nebol bezprostredne známy. Polícia vo veci začala vyšetrovanie.

Na Kamenova (55) vydala medzinárodná policajná organizácia Interpol takzvaný „červený zatykač pre obvinenia vrátane vraždy a vydierania.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie