fbpx

V Želiezovciach našli telá oboch nezvestných mladíkov. Hasiči ich vytiahli z rieky (aktualizované)

Reklama
Snímky zo záchrannej akcie. Zdroj: FACEBOOK/Špeciálna kynologická záchranná služba Slovakia

V sobotu sa v rieke Hron pri obci Šarovce topilo niekoľko ľudí, ktorých pri kúpaní strhol silný prúd. Piatim sa podarilo z rozbúrenej vody dostať do bezpečia. Najnovšie mali nájsť a vytiahnuť bezvládne telá oboch nezvestných mladíkov v Želiezovciach. Informuje o tom portál tvnoviny.sk.

Záchranári zasahovali v sobotu (8.6.) pri obci Šarovce, kde sa väčšia skupina mladých ľudí chcela kúpať v rieke. Nepočítali však s vysokou hladinou vody, ktorá ich strhla silným prúdom. Dvaja muži vo veku 22 a 20 rokov zmizli pod hladinou. Okamžite sa rozbehlo veľké pátranie.

Dnes, až o štyri dni neskôr, mali hasiči podľa informácií portálu vytiahnuť bezvládne telá oboch mladíkov z vody pri mestskej časti Svodov, ktorá je súčasťou Želiezoviec.

„Dnešného dňa boli v Želiezovciach v mestskej časti Svodov nájdené telá dvoch osôb mužského pohlavia bez známok života. Polícia ich totožnosť zisťuje,“ uviedla pre TV Markíza hovorkyňa nitrianskej polície Viktória Borloková.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie