fbpx

Viacerí operátori upozorňujú na odstávky služieb. Nepôjde televízia ani internet

Reklama
Ilustračná fotografia. Zdroj: pixabay.com

Traja operátori upozorňujú, že v najbližších dňoch nebude dostupný internet a ani televízia. Konkrétne ide o služby od spoločnosti Orange4ka a Slovanet. Dôvodom sú servisné práce. Informujú o tom na svojich webových stránkach.

Odstávky sa nebudú týkať celého Slovenska. Pôjde o lokálne opatrenia. Na svojich weboch už dopredu upozornili klientov o ich plánovanej údržbe spolu aj s presným dátumom a časom, počas ktorých dôjde k odstávke.

„Dovoľujeme si vás informovať o plánovaných prácach na strane spoločnosti Slovak Telekom, a.s., ktoré sa uskutočnia v nasledujúcich dňoch. Počas práce môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti služieb od Orangeu (internet, televízia),“ informuje Orange na svojej webovej stránke.

Operátor následne uviedol, že k dočasnej nedostupnosti služieb pre plánované práce môže dôjsť v pondelok (17. 6.) medzi 7.30 a 19.30 hodinou v lokalitách Moravské Lieskové, Plevník-Drienové a Liptovská Teplička.

V utorok (18. 6.) v rovnakom čase už len v Moravskom Lieskovom a lokalite Plevník-Drienové, avšak aj medzi 7.30 a 15.00 hodinou vo Veľkom Lapaši.

V stredu (19. 6.) sa možné odstávky dotknú od 7.30 hodiny Veľkého Lapáša a tiež Lipútovského Trnovca, Čadce, Dolnej Nižnej Novej Bystrice, Hornej Žďane a lokality Plevník-Drienové.

„V prípade, že vám po ukončení plánovaných prác nefungujú služby, reštartujte, prosím, vaše zariadenia,“ dodal operátor.

Odstávka aj v mestách

4ka informuje, že odstávky svojich služieb má naplánované na utorok (18. 6.) v čase medzi 00.30 a 5.00 hodinou. Pôjde o lokalitu Košíc, kde budú prebiehať servisné práce.

O prerušení poskytovania služieb informuje aj Slovanet. Ten plánuje viacerá odstávky v rôznych častiach Slovenska od pondelka (17. 6.) až do polovice júla, konkrétne do štvrtka (18. 7.).

Pôjde napríklad o Nové Mesto nad Váhom, Prievidzu, Banskú Bystricu, Martin, ale aj Prešov, Nemšovú či Zvolen a iné.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie