fbpx

VIDEO: Bridgerton 3 ide do finále. S novým trailerom a množstvom rekordov

Reklama
Zdroj: Netflix

Fanúšikovia na tento seriál, respektíve na jeho 3. sériu, netrpezlivo čakali. Reč je o historickom projekte Bridgerton, ktorý prekonáva rekordy. Prvú polovicu nových dielov si pustili desiatky miliónov divákov. Aktuálne sledujú lásku Colina Bridgertona (Luke Newton) a Penelope Featheringtonovej (Nicola Coughlanová). Záverečné diely nasadí Netflix od 13. júna. V súvislosti s tým zverejnil novú ukážku.

Fanúšikovia tvrdia, že najnovšia séria je mimoriadne vydarená. O tom tiež svedčí jej hodnotenie na odborných weboch. Napríklad na webe Rotten Tomatoes projekt ocenili 85, respektíve 86 percentami.

Hlavná linka novej série sa točí okolo postáv, ktoré diváci od začiatku seriálu dobre poznajú. Colin a Pen k sebe hľadajú cestu, ale do všetkého vstupuje minulosť. Zamilované dievča rieši, či môže naďalej zostať lady Whistledownovou, ženou, ktorá úspešne šíri spoločenské klebety a ktorá miluje písanie.

Bridgerton 3. séria: Rekordy

  • Prvý diel 3. série seriálu Bridgerton prekonáva vlastný rekord v streamovaní – celosvetovo má na konte 165,2 milióna zhliadnutých hodín.
  • Tretia sezóna prekonala sledovanosť druhej sezóny cez úvodný víkend napriek kratšej dĺžke a nárastu počtu predplatiteľov Netflixu.
  • 3. séria dosiahla najvyšší počet zhliadnutí za jeden týždeň pri akomkoľvek seriál , odkedy Netflix začal zverejňovať údaje.
  • 15. mája 2024 označila Guinnessova kniha rekordov Bridgerton za „najžiadanejší romantický seriál“ všetkých čias.

Zdroj: Screen Rates

Historický romantický seriál plný emócií a tanca je inšpirovaný viktoriánskym Anglickom. Treba povedať, že ide ale o akúsi kulisu. Postavy v ňom riešia skôr problémy modernej doby.

Prvú sériu Netflix odvysielal s veľkým úspechom v roku 2020, druhá nasledovala v 2022. Prvá polovica tej tretej bola zverejnená 16. mája 2024. A dosiahla najväčšiu sledovanosť v histórii seriálu, keď za prvé štyri dni nazbierala vyše 41 miliónov zhliadnutí. A nejde o jediný rekord, ktorý seriál postupne zdolal.

3. séria navyše prilákala podľa zverejnených dát nových divákov k prvým dvom sériám. Ostatne v anglofónnom svete sú v rámci streamovacích služieb Bridgertonovci dlhodobou, stabilnou jednotkou, ako uvádzajú dáta Netflixu.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie