fbpx

VIDEO: Rodičia zažili ŠOK. V detskej postieľke našli jedovatého hada. Schovával sa pod hračkami

Reklama
Na snímke záchyt hada, ktorý sa schoval v detskej postieľke. Zdroj: Facebook/Snake Catchers Brisbane & Gold Coast 0413 028 081

Austrálska rodina dostala šok, keď našla jedovatého hada stočeného medzi niekoľkými plyšovými zvieratami na posteli svojho dieťaťa.

Ako niečo z hororového filmu alebo niečiu najhoršiu nočnú moru. Práve tak by sa dal opísať čierny had s červeným bruchom objavený v detskej izbe v nedeľu ráno v meste Jimboomba.

Video zo stretnutia zverejnili na Facebooku Snake Catchers Brisbane & Gold Coast. Na videu vidieť, ako sa muž približuje k posteli, odsúva jednu z plyšových hračiek dievčatka a zrazu zbadá hada. „Určite to nie je to, čo chcete v posteli,“ povedal.

Potom ho pomocou hadieho háku zdvihol,chytil za chvost a spustil na zem. „Tu je,“ povedal na videu. „Vyzerá to, že sa chystá zhodiť kožu.“ Potom, čo hada spustil na zem, naviedol ho k vrecku, do ktorého nakoniec vkĺzol.

Potom zdvihol vysokú tašku a odstránil plaza z pozemku.

„Čierne užovky červenobruché sú jedným z najčastejšie sa vyskytujúcich hadov na východnom pobreží Austrálie a sú každoročne zodpovedné za množstvo uhryznutí,“ uvádza Austrálske múzeum na svojej webovej stránke. „Napriek množstvu uhryznutí, ktoré každý rok dostane, malo za následok len veľmi málo ľudských úmrtí.“

Múzeum vysvetľuje, že mnohé z obetí hadieho uhryznutia „pociťujú len mierne alebo zanedbateľné“ symptómy, hoci niektorí sú nakoniec hospitalizovaní.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie