fbpx

VIDEO: Végh si opäť nebral servítku pred ústa: Zdochliny, všetkých by som ich dobil, povedal o svojich kritikoch

Reklama
Attila Végh počas tlačovej konferencie 18. septembra 2020 v Bratislave. Zdroj: TASR/Pavol Zachar

Populárny slovenský zápasník Attila Végh nešetrí ostrou kritikou. Po podpore Petra Pellegriniho v prezidentských voľbách s ním ukončila spoluprácu spoločnosť Renault Slovensko. Nedávno poskytol českému spravodajskému kanálu CNN Prima NEWS rozhovor, v ktorom si nebral servítku pred ústa.

Zápasník MMA Attila Végh pred prezidentskými voľbami otvorene podporil Petra Pellegriniho (Hlas-SD). Práve to sa nestretlo s priazňou jeho fanúšikov. Pre svoje politické preferencie prišiel o jedného zo svojich komerčných sponzorov – Renault Slovensko. Spoločnosť svoje rozhodnutie zdôvodnila tým, že sa považuje za súkromnú a apolitickú spoločnosť s vlastnými hodnotami. Naopak, podľa zápasníka sa vracia komunizmus, informuje portál topky.sk.

Na sociálnych sieťach sa aktuálne objavil Véghov rozhovor pre český kanál CNN Prima NEWS. V ňom sa ostro vyjadril voči podporovateľom Ivana Korčoka. Podľa jeho slov podporou Pellegriniho preukázal iba svoj názor, no ľudia ho za to lynčovali.

„Hovoria, že som športovec, ale nemám sa starať do politiky. Ale som občan Slovenskej republiky, som otec, tak mám nejaké práva,“ povedal Végh. „Keď sa kuchári rozprávajú v kuchyni, patrí politika do kuchyne? Alebo stavbári, murári, patrí to na stavbu?“ pýtal sa moderátora.

Korčok je podľa neho „gádžo“

„Pre mňa Peter Pellegrini je osoba, ktorá je sympatická cez televíziu, poznám ho, vie sa vyjadrovať. Má moje sympatie, reálne. Toho druhého „gádža“, v živote som o ňom nepočul, ani neviem, že existuje. Preto som vyjadril názor, že by bolo dobré, keby on (Pellegrini) bol prezidentom republiky,“ pokračoval ďalej v rozhovore.

(Článok pokračuje na ďalšej strane)

1 2 3
Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie