fbpx

Žena v Bratislave vyskočila z okna. Život ukončila pred očami svojho priateľa

Reklama
Na snímke zábery z miesta tragédie. Zdroj: reprofoto/noviny.sk

Bratislavou v piatok 16. februára otriasla tragédia. Mladá žena sa rozhodla vyskočiť z bytu na ulicu. Záchranári jej už pomôcť nedokázali. Podrobnosti priniesol portál noviny.sk.

Mladá žena zomrela na frekventovanej ulici. Siahnuť si na život sa rozhodla pred očami svojho priateľa.

„Lekár na mieste konštatoval exitus u 23-ročnej ženy. 26-ročného muža záchranári po prvotnom ošetrení transportovali do nemocnice v Ružinove s akútnou reakciou na stres,“ uviedla pre TV JOJ hovorkyňa Petra Klimešová.

Tragédia obmedzila v popoludňajších hodinách premávku na Bajkalskej ulici v Bratislave. Len 23-ročná žena vyskočila pár minút po 16-tej hodine.

Tento čin vykonala pred očami priateľa. Zúfalý krok svojej priateľky neuniesol, do nemocnice ho museli transportovať s tzv. akútnou reakciou na stres.

„Na miesto udalosti Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby SR vyslalo ambulancie rýchlej lekárskej pomoci a rýchlej zdravotnej pomoci,“ informovala hovorkyňa Petra Klimešová.

Žene už záchranári nedokázali pomôcť. Utrpela zraneniam, ktorým na mieste podľahla.

Ak má človek pocit, že to v živote nezvláda a potrebuje zo svojej bezvýchodiskovej situácii pomôcť, na Slovensku máme rôzne formy pomoci, na ktorú sa môžu obrátiť.

116 111 – Linka detskej istoty
0907 401 749 – Linka detskej dôvery (v pracovné dni od 14 do 20 hodiny)
0800 500 333 – Krízová linka pomoci (nonstop)
0800 212 212 – Linka pre ženy a iné osoby zažívajúce násilie (nonstop)
0800 172 500 – Senior linka (pomoc pre seniorov)

V takýchto prípadoch sa rovnako môže osoba obrátiť aj na linky zdravotnej pomoci či na políciu. Na číslach 112, 155, 158 alebo 159 sú nonstop odborníci, ktorí dokážu pomôcť kedykoľvek a v akejkoľvek situácii.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie