fbpx

Známa herečka opísala natáčanie s Johnnym Deppom, čelila vulgárnym nadávkam

Reklama
Na snímke herec Johnny Depp a herečka Lola Glaudini. Zdroj: X/Variety

Natáčanie s ním nebolo vôbec jednoduché. 52-ročná americká herečka Lola Glaudini opísala, aká bola spolupráca s hviezdnym kolegom 60-ročným Johnnym Depppm. Ten sa k nej vraj priamo na pľaci správal poriadne neslušne a nadával jej tým najhrubším možným spôsobom.

Lola Glaudini sa počas svojej kariéry objavila vo viacerých známych seriáloch, ako sú napríklad Myšlienky vraha, Sopranovci či Ray Donovan. Okrem toho si zahrala aj v niekoľkých filmoch, avšak na natáčanie jedného z nich nemá vôbec príjemné spomienky. Glaudini prezradila, že z neho mala po incidente strach.

Ide o počin s názvom Kokaín, kde sa jej o nepríjemné chvíle postaral hviezdny kolega Johnny Depp. O jej skúsenostiach s hollywoodskou hviezdou porozprávala v rozhovore, ktorý sa v týchto dňoch šíri sociálnymi sieťami. V ňom prezradila, že sa k nej správal poriadne drsným spôsobom.

Všetko sa podľa jej slov odohralo hneď počas jej prvého filmovacieho dňa priamo na pľaci. S Johnnym sa vtedy ešte nikdy nestretla a ako tvrdí, konala podľa pokynov režiséra.

Nepríjemný incident

„Režisér za mnou prišiel a povedal, že keď Johnny Depp povie určité slová, tak sa mám začať smiať, akoby by povedal najvtipnejšiu vec na svete,“ uviedla Glaudini. Jej konanie sa však nepáčilo samotnému hercovi. Ten jej dokonca poriadne vynadal.

(Článok pokračuje na ďalšej strane)

1 2
Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie