fbpx

FOTO: Na diaľnici D1 došlo k vážnej nehode. Zasahoval aj vrtuľník (aktualizované)

Reklama
Snímka z miesta nehody na diaľnici. Zdroj: REPROFOTO TVNOVINY.SK

Na diaľnici D1 v smere z Bratislavy na Trnavu sa za Čatajom zrazil kamión, karavan a osobné auto. Pri zrážke jedna osoba utrpela zranenia, ktoré si vyžiadali prevoz vrtuľníkom do nemocnice. Úsek bol prejazdný iba v ľavom pruhu. Ako prvé o tom informovali Zelená vlna STVR a dopravné aplikácie.

Aktualizované o 14:23: Dnes krátko po 8:00 hod bola ohlásená dopravná nehoda karavanu na diaľnici D-1 v katastri obce Cífer v okrese Trnava, píše Hasičský a záchranný zbor na sociálnej sieti.

Na miesto nehody bolo vyslaných 13 príslušníkov Hasičského a záchranného zboru z hasičských staníc v Trnave a v Senci, so 4 kusmi hasičskej techniky.

Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že ide o dopravnú nehodu karavanu, ktorý skončil mimo cesty a zrážku osobného motorového vozidla s nákladným.

Príslušníci na mieste vykonali prieskum, poskytli prvú pomoc zranenej osobe a vykonali protipožiarne opatrenia. „Jedna osoba utrpela zranenia, ktoré si vyžiadali prevoz vrtuľníkom do zdravotníckeho zariadenia,“ povedala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Trnave Lena Košťálová.

Aktualizované o 11:37: Diaľnica D1 v smere z Bratislavy na Trnavu za Čatajom je po nehode viacerých áut už prejazdná. Pre TASR to potvrdila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Michaela Ulehlová. „Policajti vykonali na mieste prvotné úkony,“ uviedla hovorkyňa.

Nehoda sa stala na 38 kilometri diaľnice. Zrazil sa tam kamión, karavan a osobné auto. Tvorili sa takmer hodinové kolóny.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie