fbpx

OTRASNÝ nález v Petržalke! Dve MŔTVE telá, polícia má výsledky pitvy

Reklama
Panelák v Petržalke, kde boli nájdené telá mŕtvych. Zdroj: reprofoto; Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

Cez víkend sme informovali o prípade v bratislavskej Petržalke, kde v byte na Mánesovom námestí polícia našla dve telá bez známok života. Pitva teraz odhalila možnú príčinu smrti dvoch ľudí, no čo sa za dverami bytu stalo, ostáva stále záhadou.

Podľa portálu topky.sk boli policajti privolaní k obhliadke dvoch tiel ešte v sobotu krátko po 11. hodine. „Privolaná hliadka na mieste zistila, že ide o osoby ženského a mužského pohlavia. Na mieste sa vykonávajú procesné úkony a preto nie je možné poskytnúť viac informácií,“ uviedla bratislavská krajská policajná hovorkyňa Silvia Šimková.

Podľa informácií mali susedia vo výťahu zacítiť nepríjemný zápach, na čo následne privolali policajnú hliadku. Tá následne objavila v jednom z bytov mŕtveho muža a ženu. Telá boli už v pokročilom štádiu rozkladu. Ako presne muž so ženou zomreli a či ide násilnú trestnú činnosť nebolo jasné. Polícia však poskytla informácie až dnes, kedy obdržala výsledky pitvy dvoch mŕtvych tiel.

„V súvislosti s nálezom tela muža a ženy, ktorí boli nájdení v jednom z bytov na Mánesovom námestí dňa 06.07.2024 je vedené trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia. Na základe predbežných výsledkov pitvy nebolo zistené cudzie zavinenie ako príčina smrti osôb. Za účelom vypracovania znaleckých posudkov a zároveň zistenia presných príčin smrti boli do trestného stíhania pribratí znalci z oblasti súdneho lekárstva,“ uviedla polícia na Facebooku. „Vzhľadom k citlivosti prípadu a ohľadu k pozostalým nebudeme zatiaľ ďalšie informácie zverejňovať,“ dodali.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie