fbpx

Ľadové kráľovstvo, šváby, morské príšery aj chalúpka deduška Večerníčka (5 tipov na zimný výlet)

Chalúpka deduška Večerníčka. Zdroj: Archív zahoramizadolami.sk

Ani v zimnom období nemusíte sedieť doma, pretože na Slovensku sa bude konať množstvo zaujimavých podujatí. Vybrali sme pre vás akcie, ktoré potešia malých i veľkých.

Slovenské Ľadové Kráľovstvo 2023

Predstavenie plné hudby, humoru a skvelých speváckych výkonov poteší deti a dokonca aj dospelákov. Príďte si pozrieť ikonickú rozprávku Frozen v prevedení hercov, ktorí naspievali a nadabovali slovenskú verziu animovaného dobrodružstva, Majo Labuda ml. ako Olaf, Andrea Somorovská ako Elza a Maťa Dolná ako Anna.

Pozrieť si ju môžete v týchto slovenských mestách: Žiar nad Hronom, Levice, Bratislava Ružinov, Trenčín, Čadca, Bánovce nad Bebravou, Komárno, Žilina, Nové Zámky, Bratislava Petržalka, Mojmírovce, Handlová. Lístky kúpite na predpredaj.sk.

Pozoruhodné šváby – nepanikárte v Banskej Bystrici

Od 21.9. do 7.1. 2024 môžete v Tihányiovskom kaštieli obdivovať viac ako stovky jedincov živých švábov rôznych veľkostí a z rôznych kútov sveta. Pokiaľ šváby považujete za nechutné, po tejto výstave možno zmeníte názor.

,,Niektoré jedince si bude môcť návštevník nechať liezť po ruke a zistiť tak na vlastnej koži, že sú to obdivuhodné tvory,“ hovorí profesionálny chovateľ Marek Bartoš, ktorý priniesol šváby zo svojej súkromnej zbierky. Viac informácií nájdete na muzeum.sk.

Interaktívne predstavenia s Divadlom NEON v Košiciach

(Článok pokračuje na ďalšej strane)

1 2
Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie