fbpx

Češke hurikán odsekol tri prsty! Nikto jej nepomohol

Reklama
Hurikán Beryl v Mexiku, Zdroj: TASR. Tereza v nemocnici po úraze. Zdroj: reprofoto, instagram/_tess.tess_

Pre maminku troch detí Terezu Machařovou a jej manžela sa dovolenka v Mexiku premenila na nočnú moru, nad hlavou im totiž preletel hurikán Beryl. Lenže hotel ichpodľa Terezy nechal ubytovaných na treťom poschodí. Keď im začalo vysypávať okná, pokúsila sa Tereza otvoriť dvere od izby, ktoré jej odrezali tri prsty. Niekoľko hodín podľa svojich slov čakala na záchranku a ani v nemocnici jej dlho nechceli pomôcť. Za základné ošetrenie musela zaplatiť 400 eur, informuje portál tn.cz.

Tereza so svojím manželom Michalom sú na pokraji síl. Ich dovolenku v Mexiku totiž narušil hurikán. „Práve nad našimi hlavami preletel hurikán Beryl. Momentálne nie sme v poriadku,“ rozhodla sa Tereza prostredníctvom sociálnych sietí prehovoriť k svojim blízkym a známym. S manželom totiž potrebujú pomoc.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Machařová (@_tess.tess_)

Podľa Terezy vedenie hotela hurikán podcenilo. „Boli sme ubytovaní na treťom poschodí, kde bola jedna strana izby presklená. Keď nad ránom začal hurikán naberať na sile, okno začalo praskať a ohýbať sa. Chytila ma panika, že sa rozbije. Zdvihla som sa a rozhodla som sa ísť k susedom, Čechom, ktorých sme tu spoznali. Čakala som na manžela pri dverách, ale kým ku mne dobehol, balkónové okno sa rozletelo na kúsky. Leteli tam tyče a v tej chvíli ma nenapadlo nič iné, než tie dvere otvoriť,“ opísala Tereza vo videu.

 

Lenže sila vetra dvere tlačila druhým smerom. „Prekvapili ma, aké boli ťažké, tak som ich chytila ​​aj zhora a než sa na mňa manžel otočil, aby mi pomohol, tak mi tie dvere ruku pricvakli. Prešli vnútrom skoro na druhú stranu, kedy mi stále držali ruku, a dobrú minútu, sme ich nemohli dostať späť. Kričali sme o pomoc, ale personál celého hotela sa schoval, takže na poschodí nebol nikto, kto by nám mohol pomôcť. Míša sa snažil tie dvere otvoriť. prsty. Tretí prst sme nevideli, všade bola krv,“ popísala žena v slzách.

(Článok pokračuje na ďalšej strane)

1 2
Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie