fbpx

DIABOL na seba opäť nasadí PRADU! Vrátia sa aj ikonické postavy?

Reklama
Trojica herečiek sa spolu stretla na odovzdávaní SAG Awards. Zdroj: reprofoto Youtube/Movieclips, Entertainment Tonight

Ikonický film z roku 2006 Diabol nosí Pradu sa dočká pokračovania. Fanúšikovia a fanúšičky si budú môcť opäť prísť na svoje, pretože sa opäť stretnú s nemilosrdnou šéfkou módneho časopisu Mirandou Priestly v podaní Meryl Streep.

Film, ktorý si obľúbili nielen priaznivci módy, sa stal skrátka hitom. Po 16 rokoch teray prichádza pokračovanie, v ktorom možno opäť zahviezdia Meryl Streep, Anne Hathaway a Emily Blunt. Scenáristka románu Aline Brosh McKenn prezradila, že sa chystá napísať ďalšiu kapitolu obľúbeného románu. Kto z postáv sa ale v pokračovaní objaví, nie je jasné, píše na svojom portáli Refresher.cz.

Na filmové plátna by sa ale určite mala vrátiť Meryl Streep ako šéfredaktorka módneho časopisu Runway Miranda Priestly. Podľa scenáristky McKenn by mal nový dej sledovať Priestly, ktorá sa snaží čeliť úpadku vydávania tradičných časopisov. V pokračovaní by sa mala objaviť aj Emily Blunt, ktorej postava sa stala výkonnou manažérkou luxusnej firmy. Od tej Priestly totiž zúfalo potrebuje peniaze na reklamu. O postave, ktorú stvárnila Anne Hathaway, zatiaľ žiadne detaily nie sú.

Módny trhák na motívy románu Lauren Weisberger z roku 2003 sa dočkal obrovského úspechu. Meryl Streep zaň získala Zlatý glóbus a nomináciu na Oscara. Za kostýmy vo filmu bola nominovaná na Oscara aj návrhárka Patricia Field. Od roku 2006 fanúšikovia špekulovali o návrate obľúbenej filmovej trojice Meryl Streep, Anne Hathaway a Emily Blunt. V tomto zložení sa naposledy objavili na februárovom odovzdávaní Cien SAG. Hathaway a Blunt potom spolu zaspomínali na natáčanie filmu v relácii pre magazín Variety.

Novinky o pokračovaní obľúbeného filmu prichádzajú v dobe, kedy sa chystá predpremiéra muzikálovej verzie v hlavnej úlohe s Vanessou Williams. V ňom zaznie aj originálna hudba Eltona Johna. O réžiu a choreografiu sa postaral trojnásobný držiteľ Ceny Tony Jerry Mitchel.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie