fbpx

Dôchodkyňa spadla pod kolesá kamiónu. Vodič si to nevšimol a vliekol ju ďalej

Reklama
Ilustračné foto. Zdroj: FACEBOOK/Diana Pavlisová TV JOJ, Polícia Slovenskej republiky

Vo Vrábľoch sa udiala hrozná dopravná nehoda, pri ktorej dôchodkyňa nešťastnou náhodou spadla na cestu rovno pod kolesá kamióna. Vodič nemal šancu si to všimnúť, keďže sa práve s vozidlom rozbiehal. Informuje o tom portál noviny.sk.

​Manželský pár doviezol na parkovisko ich syn. Tesne vedľa stálo nákladné auto z ktorého vodič pár minút predtým vykladal tovar, sedel vo vozidle a chcel sa pohnúť. V tej chvíli vystúpila z auta dôchodkyňa aj s manželom, ktorý sa opieral o paličku. „Paní vystupovala z auta a spadla, keď vystupovala aj s tým pánom,“ hovorí svedkyňa.

Pani spadla tak, že z časti skončila pod nákladným autom. Vodič netušil čo sa udialo a s autom sa pohol. „Ju prešiel, ako pani spadla a vodič ako išiel ju hneď zobral a už ju šúchal asi meter po zemi.“ dodáva svedkyňa.

Šokovaný vodič nám mimo kamery povedal, že syn dôchodcov mu búchal na okno potom, čo ich zrazil. „Kolegyňa volala policajtov a niekto záchranku a ďalšia kolegyňa poskytla prvú pomoc.“ reaguje svedkyňa. Zranenú pani, ako aj jej manžela ratovali hasiči a zakrátko aj záchranári. Vodič nákladného auta bol v šoku. „Jedna chodkyňa mala poranenie predkolenia bolo treba zastaviť krvácanie tlakovým obväzom,“ hovorí veliteľ zásahu Martin Kratka.

Manželov so zraneniami previezli do nitrianskej nemocnice. Okolnosti nehody sú v štádiu vyšetrovania. „83-ročná žena a 91-ročný muž boli prevezení do nemocnice na ošetrenie, žena utrpela ťažké zranenie nohy. 55-ročný vodič sa podrobil dychovej skúške s negatívnym výsledkom,“ dopĺňa hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru Nitra Jana Šinková.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie