fbpx

Z obchodov sťahujú túto potravinu. Obsahuje prekročené hranice

Reklama
Ilustračná fotografia (Zdroj: FREEPIK/wayhomestdio)

Na trhu sa objavila ďalšia nevyhovujúca potravina. Tentoraz sú ňou ohrození ľudia s intoleranciou na lepok, keďže má ísť o bezlepkový produkt. Ide o šošovicové Mini rolky, ktoré obsahujú prekročené hranice. Informuje o tom veľkoobchod Metro, píšu topky.sk.

Spoločnosť METRO Cash & Carry SR s.r.o. pristúpila na základe informácie od dodávateľa ku stiahnutiu výrobku od dodávateľa RACIO, s.r.o z trhu. Dôvodom je prekročená povolená hranica obsahu lepku 20 mg/kg, pričom na obale produktu sa uvádza, že je bezlepkový. Ide o šošovicové Mini rolky.

„Ak ste si výrobky s uvedenými dátumami minimálnej trvanlivosti zakúpili a máte ich k dispozícii, prosíme Vás, aby ste ich nekonzumovali. Výrobky ste si mohli zakúpiť v čase od 7. marca 2024 do 20. mája 2024,“ informuje na webe spoločnosti Petra Bártová, vedúca oddelenia kvality.

Zároveň požiadala, aby odberatelia informovali aj svojich partnerov či zákazníkov a prevzali výrobky späť. Za zakúpené výrobky vám budú na základe predajného dokladu vrátené peniaze. Vrátenie je možné do 1. júla 2024.

V prípade, že nie ste z akéhokoľvek dôvodu schopný predajný doklad predložiť, pre urýchlenie procesu treba požiadať obsluhu zákazníckej recepcie o výnimočné vystavenie duplikátu dokladu. „Za spôsobené nepríjemnosti sa Vám ospravedlňujeme a veríme, že naša spolupráca bude aj naďalej pokračovať k obojstrannej spokojnosti,“ uviedla vedúca oddelenia kvality na webe.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie