fbpx

VIDEO: Do Europarlamentu kandidujú mimozemšťania. Tvrdia, že majú nadhľad a zastavia vojnu

Reklama
Kandidáti do európskeho parlamentu, Mimozemšťania. Zdroj: Mimozemštani.eu.

Voľby do europarlamentu sa pomaly ale isto blížia. Kandidátov je mnoho, táto strana svoju kampaň poňala úplne inak ako všetci ostatní. Ano, lepší EU s mimozemšťany, sa na verejnosti prezentuje v kostýmoch nadpozemských bytostí. Na svojom webe tvrdia, že voľby berú vážne.

Hovoria, že práve mimozemšťania majú nadhľad

“Zatiaľ čo politici sa hádajú sprava doľava, zľava doprava. My Mimozemšťania máme nadhľad. Táto vojna raz skončí a skončí pri rokovacom stole. Ak získame mandáty europoslancov, urobíme všetko pre to, aby to bolo čo najskôr. Zastavíme vojnu a tým aj zbytočnú drahotu. Príďte k voľbám a príďte všetci! Voľte číslo 16. Voľte Mimozemšťanov do Európskeho parlamentu!“ toto je motto, ktorým sa strana riadi.

Za svojimi názormi si stoja a tvrdia, že len takýmto spôsobom sa môže spoločnosť posúvať vpred.

Mnoho ľudí ich urazilo tvrdeniami, že z politiky a tým pádom aj z celého národa robia výsmech. Členovia strany však tieto úražky neberú vážne, spoločnosť výrazne presviedčajú o opaku.

Líder hnutia Tomáš Franěk  tvrdí, že v ich prípade nejde o žiadnu recesiu. Ako mimozemšťania upoznorňujú na spomínaný nadhľad. Pre ČT24 povedal, že ich prioritou je zastavenie vojny na Ukrajine, ktorého by chcel docieliť zavedením prímeria a dotlačením vodcov Ruska a Ukrajiny k rokovaciemu stolu. Koniec vojny by podľa neho zároveň ukončil zdražovanie a umožnil by tak ľuďom žiť komfortnejšie a jednoduchšie.

Ako ďalšie problémy vidí napríklad migráciu do Európskej únie. To či sa im podarí získať dostatok hlasov je otázne. Podľa ich slov však veria, že majú dostatok priaznivcov a podrovateľov, ktorí im k tomu pomôžu.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie