fbpx

FOTO: V Sebechleboch sa stala zrážka motocykla s autom. Motorkár skončil mimo cesty

Reklama
Snímka z nehody v Sebechleboch. Zdroj: FACEBOOK/Polícia SR - Banskobystrický kraj

Polícia bola dnes krátko pred 11-tou hodinou vyslaná do obce Sebechleby, kde došlo k zrážke osobného auta s motocyklom. Informuje o tom na sociálnej sieti.

Pre dopravnú nehodu osobného motorového vozidla s motocyklom bola štátna cesta 1/51 v katastri obce Sebecheleby v okrese Krupina prejazdná v jednom pruhu. Informovalo o tom Operačné stredisko Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Banskej Bystrici.

Na mieste zasahovali štyria hasiči s dvomi kusmi techniky. V čase ich príchodu na miesto nehody bolo havarované vozidlo na štátnej ceste a motocykel mimo cesty. Havarované vozidlá zabezpečili proti vzniku požiaru a úniku prevádzkových kvapalín.

Ako informuje polícia, k zrážke došlo pravdepodobne tak, že vodič osobného auta vychádzal z miestnej komunikácie na cestu prvej triedy I/51, kde v tom čase prechádzala skupina motorkárov z Maďarska.

„Jeden z motocyklistov sa už nedokázal zrážke vyhnúť. Príčinou zrážky bolo nedanie prednosti v jazde. Motocyklista bol z miesta nehody so zraneniami prevezený do nemocnice, odkiaľ bol po ošetrení prepustený,“ dodala polícia.

„Zranenej osobe bola poskytnutá predlekárska prvá pomoc do príchodu posádky záchrannej zdravotnej služby. Na mieste udalosti sa nachádza aj hliadka polície,“ informovali hasiči s tým, že dopravu tam riadili policajti.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie