fbpx

Dve vážne nehody v Prešove: Vodička vrazila do motorkára a ušla, ďalší zrážku neprežil

Reklama
Ilustračné foto. Zdroj: FACEBOOK/Polícia Slovenskej republiky

Za Prešovom v smere na Kapušany sa odohrala v utorok popoludní nehoda pri ktorej prišiel o život mladý motorkár. Len o čosi neskôr došlo k ďalšej zrážke motocyklistu a auta aj na druhej strane Prešova, pri  vlakovej a autobusovej stanici, informuje portál presov.zoznam.sk.

Incident, pri ktorom motorkára mala zraziť vodička auta, opísal samotný zrazený motocyklista. V prvom rade sa poďakoval jedinému pánovi, ktorý mu bol ochotný pomôcť. “Je mi do plaču z ľudí, ktorí sa pozerali a buď išli ďalej (šoféri) alebo ľudia na stanici, ktorí neostali na mieste ako svedkovia, dokonca ani neposkytli pomoc,” uviedol na sociálnej sieti v skupine Motorkárov.

“Je veľmi smutné, čo sa deje, a zároveň to len odzrkadľuje spoločnosť, v ktorej žijeme. K pani, ktorá nás zrazila a ušla, už iba pár slov. Ak by ste ťukli niekoho v aute “pochopil by som,” že ste ušla preč, ale zraziť motorkára – človeka, ktorý môže mat vážne zranenia, a odísť preč, to je na hlboké zamyslenie,” podotkol.

Zároveň poprosil ľudí, ktorí majú nejaké informácie o nehode, aby sa mu ozvali na sociálnej sieti. Nehoda sa udiala medzi 18:25 a 18:30 hod.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie