fbpx

Hrniec použil ako zbraň. Po útoku skončili v nemocnici dvaja ľudia

Reklama
Agresor napadol dvoch ľudí v spánku. Zdroj: Reprofoto/noviny.sk

Po nezvyčajnom útoku skončili dvaja ľudia v humenskej nemocnici. Agresor ich podľa vlastných slov napadol v spánku, no príčinu vôbec nepoznajú. Polícia páchateľa zakrátko vypátrala a skončil v cele. Informuje portál noviny.sk.

​Agresor dvojicu napadol v spánku. Príčinu ale nepoznajú. Kuchynský hrniec našli v ten deň na ulici a mali s ním úplne iné zámery. „My sme to ani nečakali. Ja neviem, bol opitý, preplo mu v hlave, zobral hrniec a udrel nás po hlave,“ povedal napadnutý Ján Bálint.

„Mysleli sme, že bude variť. Ale on mal plán nám ublížiť,“ povedala Nataša.

„Neviem kvôli čomu, ja som spal. Zobudil som sa, z ničoho nič ma udrel. Utiekol som a zavolal som si záchranku,“ pokračuje Ján.

K udalosti prišlo na miestach, kde sa skupinka ľudí v tom čase zdržiavala.

„Zaútočiť mal na nich kuchynským hrncom. Obaja napadnutí boli zranení,“ informuje hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ Prešov Jana Ligdayová.

Záchranári po prvotnom ošetrení transportovali muža aj ženu s úrazom hlavy do nemocnice.

Muž skončil za mrežami

Agresor už čelí obvineniu z trestného činu výtržníctva v súbehu s trestným činom ublíženia na zdraví. Skončil za mrežami.

„Sudca pre prípravné konanie vzal obvineného do väzby, dôvod nahradiť väzbu dohľadom mediačného a probačného dohľadu sa nezistil,“ uviedla Anna Kolářová, zastupujúca hovorkyňa súdov v Prešovskom kraji.

Rozhodnutie ale zatiaľ právoplatné nie je, keďže obvinený proti nemu podal sťažnosť. To ale nemá odkladný účinok a z pojednávacej miestnosti ho teda previezli rovno za mreže vyšetrovacej väzby.

„Keď príde domov, vyriadime si to s ním my,“ dodala Nataša.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie