fbpx

Hromadná dopravná nehoda na D2: V Bratislave sa na diaľnici zrazilo osem áut

Reklama
Snímka z miesta dopravnej nehody na diaľnici D2. Zdroj: FACEBOOK/Polícia SR - Bratislavský kraj

Na bratislavskej diaľnici D2 za výjazdom na obchodné centrum na ulici Lamačská brána smerom do tunela Sitina sa v ľavom pruhu zrazilo osem vozidiel. Vodiči sa zdržia desať minút. Informuje o tom Zelená vlna RTVS.

Na diaľnici D2 je podľa Zelenej vlny RTVS aj kolóna kamiónov, a to v úseku za Bratislavou-Jarovcami smerom do Maďarska.

Počas dvoch ranných zrážok sa nikto nezranil

Policajti riešili na diaľnici D2 dve zrážky áut. K zraneniu osôb nedošlo, škodové udalosti vyriešili v blokovom konaní. Bratislavská krajská polícia o tom informuje na sociálnej sieti.„Prvá škodová udalosť sa stala na 56. kilometri v smere do Českej republiky. Vodič motorového vozidla značky Peugeot sa dostatočne nevenoval vedeniu vozidla a nesledoval situáciu v cestnej premávke, v dôsledku čoho narazil do zvodidiel,“priblížili policajti.

Druhá škodová udalosť sa stala za výjazdom z Lamača v smere do Bratislavy. Vodič auta značky Škoda nedal prednosť v jazde vodičovi nákladného vozidla, v dôsledku čoho došlo k zrážke vozidiel. V oboch prípadoch skončili dychové skúšky u vodičov s negatívnym výsledkom. Polícia upozorňuje vodičov, aby sa za každých okolností venovali vedeniu vozidla a sledovali situáciu v cestnej premávke.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie