fbpx

AKTUÁLNE: Tragická nehoda pri Obyciach: Auto skončilo na streche, žena neprežila, muž je ranený (VIDEO)

Reklama
Snímka z miesta tragickej dopravnej nehody. Zdroj: FACEBOOK/Diana Pavlisová TV JOJ

Tragická nehoda sa stala dnes (20.3) za obcou Obyce smerom na Jedľové Kostoľany v okrese Zlaté Moravce. Auto skončilo mimo cesty na streche.

Na mieste zasahovali záchranné zložky vrátane hasičov a leteckých záchranárov. Podľa informácií TV JOJ na sociálne sieti nehodu neprežila spolujazdkyňa a vodič sa zranil. Nehoda si zároveň vyžiadala dopravné obmedzenia, podľa Zelenej vlny RTVS je úsek prejazdný striedavo.

„Záchranné zložky boli dnešného dňa v ranných hodinách vyslané k dopravnej nehode, ktorá sa stala za obcou Obyce smerom na Jedľové Kostoľany. 84 ročný vodič viedol vozidlo Škoda 120 pričom z doposiaľ nezistených príčin zišiel z cesty a s vozidlom sa prevrátil na strechu. Vodič utrpel ľahké zranenia,“ uviedla polícia.

72-ročná spolujazdkyňa, žiaľ, utrpela zranenia nezlučiteľné so životom. „Okolnosti, miera zavinenia a príčina tejto tragickej nehody sú predmetom vyšetrovania polície,“ dodala polícia.

 

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie