fbpx

Ľudia uviazli vo výťahu domova dôchodcov na Liptove. Zasahovali hasiči aj záchranári

Reklama
Ilustračné foto. Zdroj: FOTO TASR/Lukáš Mužla/Diana Semanová

V Liptovskej Ondrašovej uviazlo až desať ľudí vo výťahu v domove dôchodcov. Zasahovať museli záchranári aj hasiči. Dvoch zamestnancov ratovala záchranka. O udalosti informuje portál zilinak.sk.

Dnes zalarmovali hasičov aj záchranárov z Liptovského Mikuláša u domova dôchodcov v Liptovskej Ondrašovej. Krátko pred 8:00 hod. ráno dostalo operačné stredisko Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Žiline požiadané o poskytnutie súčinnosti Záchrannej zdravotnej službe. Štyria hasiči okamžite zamierili do domova dôchodcov v Liptovskej Ondrašovej.

„Pomáhali s vyslobodením 10 zamestnancov zariadenia zo zaseknutého výťahu. Dve osoby boli odovzdané do opatery Záchrannej zdravotnej služby, ostatných si prevzala riaditeľka zariadenia, ktorá bola poučená o ďalšom postupe,“ priblížila zásah hovorkyňa hasičov Mária Pohanková Zahatlanová.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie