fbpx

Mama ju kedysi mlátila. Aby si slávna speváčka splnila sen, musela sa vzdať domova

Reklama
Jennifer Lopez so svojou mamou. Zdroj: Instagram/jlo

Nie každá známa osobnosť mala život ako z rozprávky už vo svojom detstve. Táto svetoznáma speváčka si vo svojej rodine zažila mnohé. 

Svetoznáma hviezda Jennifer Lopez si zaspomínala na svoju mamu a prostredníctvom príspevku na Instagrame priblížila svoje detstvo. Už od útleho veku sa venovala svojmu talentu, aj keď ju rodina nepodporovala.

Ťažké začiatky

Speváčka sa narodila do rodiny učiteľky a opravára počítačov, peniaze nazvyš neboli. Na mamu síce spomína v dobrom, no priznáva, že ju aj so sestrami kedysi mlátila, uvádza portál dobrenoviny.sk.

Lopez nedávno vyšiel dokumentárny film o produkcii jej poslendého albumu, kde priznala, že jej matka bola „narcistická, bola stredobodom pozornosti, typ človeka, ktorý žije na večierkoch.“ Tiež priznala, že s otcom si vzťah nevytvorila, pretože pracoval v noci a cez deň spal.

Pretĺkala sa sama

Od rodičov podporu nedostala, no vedela, že tanec a spev je to, čomu sa chce v živote venovať. Začala v tanečných skupinách a sitkomoch. Prelomovým pre ňu bol film Selena.

Počas svojich začiatkov bola takmer bez domova, prespávala na gauči, ale vedela, že je to pre ňu to pravé.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie