fbpx

V Prahe zaútočil muž nožom na šesť ľudí. Dvoch zranil, polícia ho zatkla

Reklama
Ilustračné foto. Zdroj: REPROFOTO/novinky.cz/Aktu.cz

Polícia zasahuje v prípade napadnutia šiestich osôb v Prahe 7 na Argentínskej ulici. Vážne zraneného muža previezli záchranári do nemocnice. Polícia vyšetruje motív a na mieste zadržala 52-ročného útočníka. Informuje o tom polícia na sociálnej sieti.

Zaútočil na motorkára

Incident sa odohral po 15:00 na čerpacej stanici v Prahe 7. Z doposiaľ nezistených príčin 52-ročný muž zaútočil nožom na motorkára, ktorému spôsobil zranenia na krku, uviedol hovorca pražskej polície Jan Rybanský. „Muž bol následne zadržaný za pomoci svedka a policajtov,“ uviedol hovorca. Pred útokom muž slovne napadol ďalších štyroch ľudí.

„Na miesto sme vyslali dve posádky rýchlej zdravotnej pomoci, lekára a inšpektora,“ uviedla hovorkyňa záchrannej služby Jana Poštová. Muža previezli do nemocnice v stabilizovanom stave so zraneniami hornej časti tela. Nebol v ohrození života.

Záchranári sa na mieste postarali aj o dve osoby s povrchovými zraneniami, ktoré nebolo potrebné previezť do nemocnice.

„Zadržaný muž je z tejto lokality, je pod vplyvom alkoholu a teraz môžeme vylúčiť čokoľvek, čo by nasvedčovalo terorizmu,“ uviedli policajti na sociálnej sieti X. Rybanský zároveň dodal, že prípad sa stále vyšetruje.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie