fbpx

Na Orave sa stala zrážka medzi štvorkolkou a autom. Dve osoby skončili v nemocnici

Reklama
Snímka z miesta dopravnej nehody na Orave. Zdroj: FACEBOOK/Polícia SR - Žilinský kraj

V utorok medzi obcami Zákamenné a Breza sa udiala kolízia medzi osobným automobilom a štvorkolkou. Dvaja ľudia sa pri nehode zranili. Záchranári ich museli previezť do nemocnice. Informuje o tom žilinská polícia na sociálnej sieti.

Podľa prvých zistení mal 18-ročný vodič viesť osobné auto v smere od obce Zákamenné do Brezy. Následne z doposiaľ presne nezistených príčin narazil prednou časťou vozidla do zadnej časti štvorkolky, ktorú viedol 42-ročný vodič.

„V dôsledku nárazu došlo k jej prevráteniu na ľavý bok. Vodiča štvorkolky a jeho spolujazdkyňu previezli do nemocnice,“ priblížila polícia.

Po dopravnej nehode sa 18-ročný vodič podrobil dychovej skúške s negatívnym výsledkom. Na zistenie prítomnosti alkoholu u vodiča štvorkolky nariadili odber krvi. „Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania,“ dodala polícia.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie