fbpx

Neuveriteľný príbeh: Stratený tínedžer sa našiel náhodou v živom vysielaní na Twitchi. Pozri si záznam z VIDEA

Reklama
Zdroj: Reprofoto Facebook/A Voice For The Voiceless, Inc.

Pred pár dňami sa ukázala sila internetu, keď sa vďaka živému vysielaniu dvoch streamerov podarilo nájsť sedemnásťročného mladíka, po ktorom policajti aj rodina márne pátrali už šesť týždňov. Náhodou prechádzal okolo a začal sa s nimi rozprávať.

Sedemnásťročný Troy Coleman z mesta Flint v americkom štáte Michigan zmizol 21. mája a od tej doby ho nevedeli nájsť ani jeho príbuzní, ani polícia. Predpokladalo sa, že nastúpil do autobusu a odišiel. Nikto však netušil kam. Podľa CBS News sa na sociálnych sieťach sa objavili informácie, že Troy Coleman bol naposledy videný, ako opúšťa svoj dom. Nebol v kontakte ani s rodinou, ani s priateľmi. Až živé vysielanie streamerov s prezývkami FaZe Lacy a Clix z Miami na Floride prinieslo prekvapivé rozuzlenie. Informoval o tom portál cbsnews.com.

Mladík, oblečený len v zelených plavkách a s tričkom v ruke, sa zvláštne bavil s ľuďmi naokolo a jeho správanie bolo nezvyčajné aj pri stretnutí so streamermi. Diváci vysielania v komentároch často hádali, že je opitý alebo pod vplyvom drog. Streameri mali podobný názor a robili si z neho žarty. 

Video však videl aj Troyov starší brat Trent, ktorý svojho brata okamžite spoznal. Kontaktoval FaZeho a vysvetlil mu, že Troy nie je na drogách, ale trpí schizofréniou. Dodal tiež, že Troy nie je ozbrojený ani nebezpečný, ale potrebuje pravidelne užívať lieky. FaZe Lacy napísal na X: „Pred tromi mesiacmi sa stratil 17-ročný chlapec a bol uvedený ako nezvestný. Včera prišiel k nám na stream a teraz jeho rodina vie, že je nažive a v Miami. Internet je divoký.

(Článok pokračuje na ďalšej strane)

1 2
Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie