fbpx

Nová hviezda českých rozprávok: Herečka Jasmína Houf očarí ako princezná Zlatovláska

Reklama
Zdroj: Reprofoto/Blesk.cz

Na premiére rozprávky Princezná na hrášku, ktorá sa konala v máji tohto roku, zažiarila herečka Jasmína Houf. Zdá sa, že našla svoje miesto medzi českými filmovými hviezdami pre rozprávkové tituly. Ďalší film s jej účasťou, Zlatovláska, bude mať premiéru o pár mesiacov. Tento film bol predstavený novinárom na nedávnom festivale v Karlových Varoch. Píše o tom pravda.sk.

Zlatovláska prichádza do kín

Zlatovláska, ktorá bude uvedená do kín budúci rok, bola nedávno dokončená. Dvadsaťročná Jasmína Houf, ktorá študovala muzikál na konzervatóriu, sa zúčastnila festivalu ako členka filmovej delegácie. Novinári sa však nedočkali jej filmovej postavy. Podľa českých Noviniek sa však počas festivalu s novinármi podelil o svoje nadšenie nový predstaviteľ Jiříka, ktorý priznal, že sa do Zlatovlásky zamiloval.

Na filmovom festivale v Karlových Varoch Jasmína Houf nepredstavila len film Zlatovláska, ale aj nový účes. Herečka, ktorá ešte v máji prezentovala rozprávku od Hansa Christiana Andersena s blond vlasmi, sa zmenila na tmavovlásku. Predviedla aj moderný styling, v ktorom vyzerala úplne inak ako pred pár mesiacmi.

Herecké úspechy Jasmíny Houf

Jasmína Houf má zatiaľ za sebou len niekoľko filmov, ale ak sa jej bude dariť v rozprávkach, určite dostane ďalšie ponuky. Herectvo bolo vždy jej snom, aj keď študovala muzikál. Podľa stránky CSFD.cz išla pôvodne na konkurz na rolu dvornej dámy v filme Princezná na hrášku, ale nakoniec získala rolu princeznej. „A bola z toho princezná,“ povedala nadšene.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie