fbpx

Pátranie po mužovi s KUŠOU pokračuje, je podozrivý z VRAŽDY troch žien

Reklama
Kyle Clifford, ktorý je podozrivý z vraždy troch žien. Zdroj: Unsplash; Facebook/North Herts Police

V severnom Londýne prebieha pátranie po mužovi podozrivom z nedovoleného ozbrojovania kušou po tom, ako boli v utorok večer zabité tri ženy.

Polícia uviedla, že v súvislosti s týmito úmrtiami pátra po 26-ročnom mužovi menom Kyle Clifford, ktorý by sa mohol nachádzať v severnom Londýne alebo v susednom grófstve Hertfordshire. Polícia bola v utorok večer privolaná do domu v Bushey v grófstve Hertfordshire, kde našla tri vážne zranené ženy, uvádza na svojom webovom sídle CNN.

Podľa polície všetky ženy, ktoré sú pravdepodobne príbuzné, neskôr na následky zranení zomreli. Podľa polície sú vo veku 25, 28 a 61 rokov a boli zabité pri pravdepodobne „cielenom incidente“. Predpokladá sa, že pri trojnásobnej vražde bola použitá kuša, hoci polícia v stredu uviedla, že mohli byť použité aj iné zbrane. Polícia požiadala verejnosť, aby sa k podozrivému nepribližovala.

Britská ministerka vnútra Yvette Cooperová uviedla, že polícia ju „plne informuje“ o prebiehajúcom pátraní. „Strata troch ženských životov včera večer v Bushey je skutočne šokujúca. Moje myšlienky sú s rodinou a priateľmi tých, ktoré boli zabité, a s komunitou,“ napísala Cooperová v stredu na X. „Som plne informovaná. Vyzývam ľudí, aby podporili políciu v Hertfordshire akoukoľvek informáciou o tomto prípade,“ dodala.

Susedka obetí uviedla, že ich vídala každý deň, keď prechádzali okolo, a vždy sa pekne pozdravili. „Je to naozaj smutné, čo sa stalo, veľmi šokujúce,“ dodala.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie