fbpx

Policajti odhalili v prešovskom bare mladistvých pod vplyvom alkoholu

Reklama
Ilustračná fotografia. Zdroj: TASR - Dano Veselský
Zdroj foto: TASR

Mladistvých pod vplyvom alkoholu a maloleté osoby bez sprievodu zákonného zástupcu odhalili policajti počas piatkovej (19. 5.) večernej kontroly v jednom z prešovských barov. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová.

Ako povedala, išlo o akciu, ktorá sa konala v spolupráci s Inšpektorátom práce v Prešove, Colným úradom v Prešove, sociálnoprávnou ochranou detí a sociálnou kuratelou, ako aj s príslušníkmi Mestskej polície Prešov.

Podľa policajnej hovorkyne sa preverovalo podozrenie z nelegálneho zamestnávania osôb. Kontrolovalo sa dodržiavanie zákazu podávania alkoholických nápojov neplnoletým osobám i pátranie po hľadaných a nezvestných osobách.

„Počas akcie bolo zistené, že osem mladistvých osôb bolo pod vplyvom alkoholu, štyri maloleté osoby sa na mieste akcie nachádzali bez sprievodu zákonného zástupcu a jedna dospelá osoba nedokázala hodnoverne preukázať svoju totožnosť,“ uviedla Ligdayová s tým, že do výkonu nasadili 77 policajtov a nechýbali ani služobné psy. Počas akcie nedošlo k narušeniu verejného poriadku.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie