fbpx

STREĽBA v Prahe: Ľudia začali utekať o život, po páchateľovi pátrali so samopalmi

Reklama
Policajti v sobotu dopoludnia zasahovali so samopalmi v pražských Řepích, kde bola nahlásená streľba. Na mieste našli poškodené hodiny. Podľa doterajších informácií sa malo strieľať z pištole na stlačený plyn. Foto: Novinky.cz/Pavel Jaňurek, X/Policie ČR

Policajti v sobotu dopoludnia zasahovali so samopalmi v pražských Řepích, kde bola nahlásená streľba. Na mieste našli poškodené hodiny. Podľa informácií portálu novinky.cz sa malo strieľať z pištole na stlačený plyn.

Všetko sa začalo v Skuteckého ulici, kde sa v dopoludňajších hodinách ozvala streľba. „Na ulici bolo asi dvadsať ľudí. Všetci po tom, čo zaznel výstrel, začali utekať,“ popísal Novinkám očitý svedok.

Policajti na mieste zistili, že pri streľbe boli poškodené pouličné hodiny. „Bola nám nahlásená streľba na ulici. Poškodené boli hodiny na stĺpe verejného osvetlenia,“ povedal  policajný hovorca Jan Daněk.

Okolie prehľadávali policajti so samopalmi a pátrali po strelcovi. Okolo 13. hodiny polícia na sociálnej sieti X uviedla, že na mieste bol nájdený plastový projektil. Podľa všetkého teda k poškodeniu hodín nedošlo klasickou strelnou zbraňou, ale pištoľou na stlačený plyn.

 

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie