fbpx

Tragická správa: Vo veku 35 rokov zomrela Denisa z MasterChefa

Reklama
Na snímke Denisa Zajícová. Zdroj: Instagram/foodtherapybydenisa

Denisa Zajícová (za slobodna známa aj ako Cziglová) zomrela vo veku 35 rokov. Foodblogerka z Brna sa preslávila v kuchárskej šou MasterChef Česko. Bojovala s rakovinou, posledné roky pomáhala onkologickým pacientom a o svojom príbehu napísala knihu, aby motivovala ostatných. Okrem toho sa vydala a založila si rodinu. O správe informuje TV Nova.

Rodina oznámila Denisine úmrtie, prostredníctvom Instagramu. Tieto slová sú ťažké, ale naša Deniska prehrala svoj boj s chorobou a do poslednej chvíle preukazovala mimoriadnu statočnosť a odhodlanie. Naša bolesť je nesmierna, ale veríme, že je jej už lepšie. Chceli by sme sa poďakovať všetkým Denisiným priateľom za ich neuveriteľný záujem, podporu a pomoc pri starostlivosti o ňu,“ píše sa na jej profile. 

Príspevok uzavreli emotívnym odkazom do neba: „Zbohom, naša láska, nikdy na teba nezabudneme, odpočívaj. Tvoja milujúca rodina.“

Denisa sa v roku 2019 zúčastnila kulinárskej reality šou, v ktorej vtedy prezradila, že odmietla liečbu a snaží sa liečiť zdravou stravou, ktorú propagovala aj účasťou v šou. Zdalo sa, že chorobu porazila, lenže minulý rok sa jej rakovina vrátila v plnej sile.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie