fbpx

V Bratislave sa žena postavila pred idúci vlak. Nemala šancu zrážku prežiť

Reklama
Snímka z miesta tragédie. Zdroj: FACEBOOK/Polícia SR - Bratislavský kraj

V noci na dnes sa odohrala tragédia pri železničnej stanici v mestskej časti Bratislavy. Po zrážke s vlakom prišla o život jedna osoba. Podľa informácií sa mala žena postaviť pred idúci vlak, informuje o tom bratislavská polícia na sociálnej sieti.

Policajti vyšetrujú okolnosti tragickej udalosti, ku ktorej došlo v priebehu včerajšej noci v blízkosti železničnej stanici Lamač v smere do Devínskej Novej Vsi.

Zrážke sa nedalo zabrániť

„Podľa doterajších informácií rušňovodič vlaku počas jazdy spozoroval, ako sa pred vlak postavila osoba ženského pohlavia. Následne okamžite použil rýchločinné brzdenie, avšak stretu vlaku s osobou už nedokázal zabrániť,“ uviedla polícia.

K zraneniu cestujúcich vo vlaku nedošlo. Polícia podrobila rušňovodiča dychovej skúške s negatívnym výsledkom.

Ohliadajúci lekár na mieste určil príčinu smrti, devastačné zranenia nezlučiteľné so životom. Ďalšie okolnosti prípadu sú v súčasnosti predmetom vyšetrovania.

Poverený príslušník odboru železničnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie