fbpx

VIDEO: Bizarná krádež v Ostrave. Upratovačka ukradla peniaze a schovala si ich do vagíny

Reklama
Snímka z videozáznamu. Zdroj: Facebook/Události Ostrava

Neobvyklý prípad krádeže riešila polícia v Ostrave. Išlo o upratovačku, ktorá dlhšiu dobu vykrádala kancelárie vo firme, kde pracovala. K jej zadržaniu prispela videopasca, ktorú nastražilo vedenie firmy do jednej z kancelárií. Peniaze si žena vložila do vagíny, čo polícia zistila na policajnej stanici pri osobnej prehliadke. O bizarnom prípade informovali novinky.cz.

Polícia sa prípadom krádeže v jednej z ostravských firiem zaoberala na základe oznámenia firmy, kde sa z kancelárií strácali peniaze a cennosti.

„Vzhľadom na to, že do vnútorných priestorov budovy nemal nikto zvonku prístup, pátranie sa zúžilo na zamestnancov danej spoločnosti či na externú upratovaciu službu. Netrvalo dlho a spadla klietka. Vďaka kamerovému záznamu vyšlo najavo, že krádeže má na svedomí žena, ktorá bola zamestnaná ako upratovačka,“ uviedla hovorkyňa polície Eva Michalíková.

Vedenie firmy políciu privolalo na miesto krátko po tom, čo upratovačka  z batohu položeného na stole vybrala peniaze, vložila si ich do vrecka a odišla.

„Počas okamihu ju už vyzval konateľ spoločnosti, aby vyčkala na pracovisku, že sa na miesto dostaví polícia, ktorá sa bude celou záležitosťou zaoberať,“ dodala hovorkyňa.

Žena policajtom spočiatku tvrdila, že žiadne peniaze neodcudzila a pri prvom pohľade u nej tiež žiadne peniaze nájdené neboli. Policajná hliadka však vykonala kontrolu miestnosti a aj samotných priestorov, kde sa podozrivá žena pohybovala. Aj táto kontrola dopadla negatívne a odcudzená finančná hotovosť sa nenašla.

Upratovačka nakoniec po zadržaní a pri osobnej prehliadke nakoniec polícii oznámila, že odcudzené peniaze má ukryté vo vagíne, kam si ich stihla schovať pred príchodom policajtov. 39-ročnú ženu polícia obvinila z krádeže, pričom jej hrozia až tri roky väzenia.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie