Líder strany SNS Andrej Danko sa dnes zúčastnil demonštrácie na Václavskom námestí v Prahe, kde ho pozval predseda SPD Tomio Okamura. Demonštráciu organizovala európska frakcia ID-Identity and Democracy pod vedením pána Annemansa.

Ľudia do nich hádzali vajcia

Andrej Danko spoločne s predsedom SPD Tomiom Okamurom vystúpili na pódium, kde na nich zúčastnení ľudia začali hádzať vajcia. V Prahe hádžu na demonštrácii za národné štáty a reformu Európskej únie po nás vajcia. Toto je demokracia názorov,“ skonštatoval na sociálnej sieti Andrej Danko spoločne s videom, kde sa účinkujúci na pódium musia skrývať za dáždniky.

Spoločnej s ním pricestovali do Prahy aj Romana Tabák či Rudolf Huliak, ktorí sa nachádzajú na kandidátke SNS do Európskeho parlamentu.

Líder SNS Andrej Danko vo štvrtok vystúpil na demonštrácii v Prahe, ktorú zvolal predseda českej strany SPD Tomio Okamura. Občanom ČR zaželal vládu, pre ktorú budú na prvom mieste. „Želám vám vládu, ktorá sa nebude klaňať iným mocnostiam. Želám vám vládu, ktorá sa bude pozerať na utrpenie svojho národa,“ odkázal. Zároveň poukázal na netoleranciu iných názorov.