fbpx

VIDEO: Slávny herec sa pobil na ulici, podľa neho mal byť útok rasovo motivovaný

Reklama
Na Deň nezávislosti USA sa na ulici pobil slávny herec Danny Trejo (80). Podľa jeho slov reagoval na chlapíka, ktorý ho k útoku vyprovokoval. Navyše, herec tvrdí, že atak mal byť rasovo motivovaný. Foto: X/@officialDannyT, reprofoto/@ba4hire

Oslavy Dňa nezávislosti USA sa nezaobišli bez potýčky. Do jednej nepríjemnej sa dostal aj slávny herec Danny Trejo.

4. júl je v USA najvýznamnejším sviatkom, kedy sa oslavuje Deň nezávislosti, Počas tohto dňa sa však dostal do nepríjemnej potýčky slávny herec Danny Trejo, ktorý sa pobil priamo na ulici, píšu Topky.

Video 80-ročného herca sa počas včerajšieho dňa začalo šíriť sociálnymi sieťami. Trejo sa totiž počas osláv Dňa nezávislosti zapojil spoločne so svojím kamarátom do bitky, pri ktorej jedného z mužov udrel päsťou.

Celá situácia mala podľa prvotných správ vzniknúť kvôli tomu, že do neho začali hádzať balóny s vodou. K udalosti sa vyjadril aj samotný Trejo s kamarátom, pričom tvrdia, že celý útok mal byť rasovo motivovaný kvôli ich mexickému pôvodu.

Herec pre portál TMZ povedal, že len reagoval na chlapíka, ktorý ho chytil ako prvý. Navyše dodáva, že niekto spomenul, že v balónoch bola kyselina, nie voda, ktorú na neho hádzali. To ho malo prinútiť rýchlo vyskočiť z auta.

Podľa herca je smutné, že takto zaútočili na človeka, ktorý v máji oslávil už svoje 80. narodeniny. Trejo sa počas svojej hereckej kariéry preslávil viacerými zápornými úlohami. Zahral si napríklad vo filmovej sérii Machete, v legendárnom filme Desperado či v seriáli Breaking Bad.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie