fbpx

VIDEO: Stalo sa hitom na internete. Vodičova zábavka na pláži skončila katapultom z auta

Reklama
Zdroj: REPROFOTO YOUTUBE/Mark Makhoul, INSTAGRAM/Ayman Mat 🇰🇼

Vodič osobného motorového vozidla skúšal svoje schopnosti jazdou po pieskovej pláži v Kuvajte. Situácia mala nepochybne dopadnúť inak. Výsledok sa včera stal internetovým hitom.

Vodič osobného motorového vozidla typu Toyota FJ Cruiser skúšal svoj um na pláži v Kuvajte, no výsledkom bola nehoda s vážnymi dôsledkami. Nehoda sa odohrala pred dvomi dňami na pláži v Mubarak Al-Kabeer. Z jazdy po pláži malo pravdepodobne vzniknúť video, ktoré by nakŕmilo sociálne siete dotknutých užívateľov, no plán bol s veľkou pravdepodobnosťou menej akčný ako výsledok.

Možno sa vodič pokúšal len driftovať v piesku, alebo chcel jazdiť na dvoch kolesách, no ani jedno sa mu úplne nepodarilo. Jeho rýchla jazda po pláži s kolesami vo vode skončila kotrmelcom a pádom vozidla do vody.

To by možno nebolo až také zvláštne, keby cez otvorené okno vozidla vodič pri kotrmelcoch nevyletel z auta a nedopadol vedľa neho. Takýto trik asi nemal v pláne, pretože nepripútaní vodiči pri kotrmelcoch obvykle končia pod kolesami vlastného vozidla, či nárazom do inej tvrdej prekážky.

Tu mal vodič šťastie v nešťastí. Jeho auto skončilo na boku domlátené a v mori, on z neho vyletel a ako handrová bábika preletel niekoľko metrov, no dopadol relatívne dobre – skončil v piesku v plytkom mieste mora. Nepochybne sa ale zranil, na videu je vidieť ako z miesta odišiel po vlastných nohách, ale krívajúcou chôdzou. Na pláži ho ratovali ďalší páni, no ratovali iba jeho, auto nechali na pospas moru. Príliv potom skazu offroadu menom FJ Cruiser dokonal a auto stiahol do vody.

Keď na miesto prišli záchranné zložky autu z vody trčala len biela strecha. Vozidlo vytiahli a zadržali. Šťastie v nešťastí tak bude pokračovať, pretože o vodiča automobilu sa už zaujíma polícia. Nebezpečná jazda, škody na majetku i na zdraví, to znie ako celkom nepríjemné opletačky so zákonom.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie