fbpx

Strašná nehoda: Vo Veľkom Mederi narazila vodička na priechode do ženy s dvoma vnukmi

Do starej mamy s dvoma vnukmi vrazilo vo štvrtok v ranných hodinách 7. decembra 2023 na priechode pre chodcov vo Veľkom Mederi pri Dunajskej Strede osobné auto Hyundai i30 (na snímke vpravo). Pri nehode utrpela zranenia 57-ročná žena a jeden z dvojice chlapcov vo veku osem rokov. FOTO TASR - KR PZ v Trnave

Do starej mamy s dvoma vnukmi vrazilo vo štvrtok v ranných hodinách na priechode pre chodcov vo Veľkom Mederi pri Dunajskej Strede osobné auto Hyundai i30. Pri nehode utrpela zranenia 57-ročná žena a jeden z dvojice chlapcov vo veku osem rokov. Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa v Trnave Zlatica Antalová.

„Záchranári zranené osoby na mieste ošetrili a previezli do dunajskostredskej nemocnice. Ďalší päťročný chlapec vyviazol bez ujmy. Policajti podrobili 48-ročnú vodičku aj zrazenú chodkyňu dychovým skúškam, z ktorých ani jedna nemala pozitívny výsledok. Presné príčiny a okolnosti, za ktorých k zrážke došlo, naďalej vyšetrujeme,“ uviedla hovorkyňa.

Polícia v danej súvislosti upozorňuje vodičov, aby za zhoršených podmienok a v blízkosti priechodov pre chodcov zvýšili pozornosť a predvídali. „Chodcom odporúčame, aby sa predtým, ako vstupujú na cestu aj na priechod pre chodcov, riadne presvedčili, či ich vodiči vidia a reagujú na nich,“ doplnila Antalová.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie