fbpx

Zelenskyj navštívil vojakov na fronte v Doneckej oblasti

Reklama
Zdroj foto: fb/zelenskiy

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj navštívil v utorok ukrajinských vojakov na frontovej línii v Doneckej oblasti na východe krajiny.

„Pri svojom návrate zo zahraničnej návštevy prezident Volodymyr Zelenskyj navštívil pozície ukrajinských ozbrojených síl na frontovej línii Vuhledar-Marijinka na obrannej línii v Doneckej oblasti,“ uviedol vo vyhlásení jeho úrad.

Zelenskyj prišiel na frontovú líniu do oblasti, kde ruské jednotky sústreďujú svoj úsilie na dobytie nových území. Zelenskyj tak urobil pri príležitosti Dňa ukrajinského námorníctva, ktorý sa oslavuje 23. mája.

„Naši obrancovia. Frontová línia. Dnes som tu, aby som zablahoželal našim bojovníkom v Deň ukrajinského námorníctva. Sláva všetkým, ktorí bránia Ukrajinu!“ napísal Zelenskyj na sociálnych sieťach a zverejnil aj fotografie, na ktorých pózuje s ukrajinskými vojakmi.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie