fbpx

Žena praktizovala sex s maloletým synom, vnukom aj psom a jej druh to točil. Bola to terapia, obhajuje sa

Reklama
Obžalovaný muž a žena na chodbe Krajského súdu v Ústí nad Labem. Zdroj: Reprofoto/ MF Dnes

Na Krajskom súde v Ústí nad Labem začalo prejednávanie prípadu dlhodobého sexuálneho zneužívania, keď žena za účasti svojho partnera podľa obžaloby roky znásilňovala maloletého syna, pri strážení tiež dvojmesačného vnuka. Mala aj pohlavný styk so psom. Muž všetko dokumentoval. Štátna zástupkyňa žene navrhla 10 rokov väzenia, mužovi o rok menej.

Podľa policajných záznamov žena svojho maloletého syna, ktorému spočiatku nebolo ani desať rokov, orálne uspokojovala, mala s ním klasický pohlavný styk alebo naňho močila. Jej partner všetko nahrával a obom udeľoval pokyny. Obžaloba tvrdí, že v niekoľkých prípadoch sa do sexuálnych hier priamo tiež zapojil.

„Chci to po mame. Neuhýbaj hlavou a pi,“ zaznievalo z mužových úst na videu.

Podľa štátnej zástupkyne Kláry Kubátovej chlapca, ktorý je dnes už dospelý, po stránke ľudského fungovania ho v podstate úplne odrovnali. „Osvojil si škodlivé návyky vedúce k morálnemu úpadku. Rozvinula sa u neho vážna forma syndrómu týraného dieťaťa s citovou a sociálnou depriváciou,“ uviedla žalobkyňa.

V roku 2020 žena podľa nej v snahe sexuálne sa uspokojiť zneužila svojho dvojmesačného vnuka, pričom muž opäť všetko zdokumentoval.

Dnes šesťdesiatročná žena potom podľa tvrdenia Kubátovej zároveň mala mať pohlavný styk so psom a vykonávať s ním rôzne ďalšie zoofilné praktiky, keď o štyri roky starší spoluobžalovaný aj toto nakrúcal. Na všetkom sa mala podieľať ešte jedna žena, ktorej stíhanie je vedené samostatne.

Syn vďaka tomu nebol chorý, povedala žena

Na prípad sa prišlo náhodou pri vyšetrovaní iného, ​​keď polícia objavila na internete snímku ženy s dieťaťom s pornografickou tematikou.

(Článok pokračuje na ďalšej strane)

1 2
Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie