fbpx

AKTUÁLNE: Dopravná nehoda na diaľnici D2. Auto skončilo na streche, zranili sa dve osoby

Reklama
Aktuálna správa. Zdroj: istream.sk

Práve teraz policajti vykonávajú potrebné úkony v súvislosti s dopravnou nehodou, ku ktorej došlo krátko pred 14.45h na diaľnici D2 v smere na Českú republiku. Z doposiaľ neznámych príčin tam vodič zišiel z cesty a následkom čoho sa auto prevrátilo. Informuje o tom polícia na sociálnej sieti.

Podľa doterajších informácií v úseku 46,8 km diaľnice, zišlo z doposiaľ presne nezistených príčin osobné motorové vozidlo mimo diaľnice kde došlo k jeho prevráteniu. Pri nehode utrpeli dve osoby, nachádzajúce sa v čase nehody vo vozidle ľahké zranenia. Tie si vyžiadali ich prevoz privolaným vrtuľníkom do nemocnice.

V súčasnosti je tento úsek diaľnice neprejazdný, premávka je usmerňovaná príslušníkmi PZ. Odklon premávky je vedený z diaľnice D2 v smere na Stupavu. Na vodičov preto polícia apeluje a vyzýva ich k zvýšenej opatrnosti a aby na prejazd využili – ak to je možné, alternatívnu trasu.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie