fbpx

AKTUÁLNE: Obmedzenie na diaľnici: Z nákladiaku unikajú prevádzkové kvapaliny

Reklama
Snímka z aktuálnej situácie na diaľnici. Zdroj: Polícia SR - Bratislavský kraj

Technická porucha od skorých ranných hodín komplikuje dopravu v Bratislave. Pri všetkom asistujú bratislavskí dopravní policajti.

Obmedzenie sa týka diaľnice D2, konkrétne zjazdu z mosta Lanfranconi na Einsteinovu ulicu. Doprava je tam zúžená do jedného jazdného pruhu.

Bratislavskí dopravní policajti asistujú pri udalosti od ranných hodín. „Z doposiaľ presne nezistených príčin došlo k technickej poruche na nákladnom motorovom vozidle, v dôsledku čoho začali unikať z jeho spodnej časti prevádzkové kvapaliny. Z dôvodu ich odstraňovania je premávka v tomto úseku zúžená do jedného jazdného pruhu,“ priblížili.

Vodičov policajti žiadajú, aby pri prejazde úsekom zvýšili svoju pozornosť.

Zelená vlna RTSV na sociálnej sieti informovala, že v Bratislave na zjazde z Mosta Lanfranconi na D1 smerom od tunela Sitina sa vodiči zdržia 50 minút. Stojí sa už pri Stupave. Pri obchádzke cez Záhorskú Bystricu stratia vodiči 40 minút.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie