fbpx

Hrozivý nález v Malom Dunaji. Z toku vytiahli zviazanú mŕtvolu (aktualizované)

Reklama
Na snímke policajné autá na mieste nálezu. Zdroj: FACEEBOOK/Bernolákovo Online

V toku malého Dunaja v obci Zálesie pár kilometrov od Bratislavy našli podľa informácií portálu noviny.sk zviazanú mŕtvolu. Časť tela mala údajne trčať nad hladinou, pravdepodobne bolo vo vode dlhšiu dobu. 

Vo vodnom toku Malého Dunaja v obci Zálesie našli pracovníci, ktorí čistili na člne okolie, telo bez známok života. Na mieste sú aktuálne policajní vyšetrovatelia, technici a hliadky.

„Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Senci boli dnes krátko pred 10.30 h vyslaní k prevereniu oznámenia o náleze tela bez známok života vo vodnom toku rieky Malého Dunaja, v katastrálnom území obce Zálesie,“ priblížil bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Kajakári, ktorí čistili okolie Malého Dunaja si všimli trčať oblečenie z vody. Prišli k nemu a na hladine uvideli časť hlavy a tela. Na prvý pohľad sa zdalo, že telo je priviazane o konár. Tieto informácie sa zatiaľ nepotvrdili. Policajti ho potom pomocou člnu vytiahli na breh.

Podľa informácií portálu telo je v značnom rozklade a vo vode bolo dlhšiu dobu. Koroner nariadil pitvu. Na mieste sú stále policajní vyšetrovatelia, technici a hliadky. To, či išlo o násilnú smrť alebo nie ukážu výsledky pitvy.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie